اخبار استان و ایراناخبار شهرکاخبار صنعت
موضوعات داغ

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز انتخاب شد.

طی حکمی از سوی معاون وزیر علی مهدی پور به سرپرستی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز منصوب شد.

طی مراسمی معاون وزیر و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران علی مهدی پور  را به سمت سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز منصوب کرد.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور با اشاره به ظرفیت هاو پتانسیل های موجود استان در بخش  صنعتی اظهارکرد: معتقدیم توسعه استان بایستی به صورت متوازن و متناسب با ظرفیت های آن باشد.

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی البرز نیز در بخش دیگری از این مراسم طی سخنانی گفت: اگر بخواهیم با فراز و نشیب ها ازبین نرویم وبرای این دنیا  وآن دنیا ماندگار باشیم باید با نیت الهی خدمت کنیم و نگاه ما معطوف به خدمت رسانی باشد.

مهدی علی پور افزود: تلاش خواهم کرد منویات مقام معظم رهبری و سیاستها و راهبردهای دولت در این بخش را مبنای حرکت خود قرار داده وبا تشکیل جلسات و اتاق فکر تمام تلاش خود را برای بهره مندی از ظرفیت‌ها و پتانسیل های موجود به ویژه نخبگان در جهت رشد وتوسعه استان به کاربگیریم.

این مسئول در بخش دیگر از سخنان خود بر شناسایی و رسیدگی به نیازها و مشکلات واحدهای صنعتی تاکید و خاطرنشان کرد: توجه به مشکلات تولیدکنندگان بایستی با جدیت و حساسیت بالا پیگیری شود.

 متن حکم معاون وزیر صمت کشور :” نظر به تعهد ،تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با رعایت اصل اعتدال و اجتناب از هر گونه امور سیاسی و گروهی در سلسله مراتب شرکت با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها در جهت توسعه و آبادانی کشور ایران اسلامی در بخش صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی آن استان گام موثری بردارید.”

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن