اخبار شهرکگالری تصاویر
موضوعات داغ

طرح الحاق ضلع شرقی شهرک صنعتی سیمین دشت کلید خورد

پیرو بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز، جناب آقای دکتر جهانگیر شاهمرادی در تاریخ ۲۵/۱/۹۹ ، صبح امروز آقای شاهمرادی به همراه آقای دکتر فرشچی – مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، آقای حسینی – معاون سازمان صنعت معدن و تجارت، آقای افتخاری –سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز، دستگاه های نظارتی و امنیتی و جمعی از مسئولین استانی از منطقه شهرک صنعتی سیمین دشت و خیابان آرد تک (کوچه های آزیتا و ارکیده) بازدید و پیگیری امور پرداختند.

ضلع شرقی شهرک صنعتی سیمین دشت به متراژ بیش از ۷۰ هزار متر از سال ۹۲ تا کنون دچار مشکلات زیر ساختی بوده که طی ۱۰ ماه گذشته با پیگیری های هیئت مدیره و در جلساتی با مسئولین استانی و کشوری مطرح شده و امروز با حضور مسئولین طرح الحاق ضلع شرقی کلید خورد.

در این دیدارمسئولین به همراه جمعی از اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی سیمین دشت با حضور در واحد های صنعتی واقع در ضلع شرقیاز روند تولیدات صنعتی این واحد ها بازدید و خانم فرشته محمودی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شهرک از مشکلات این واحد ها گفتند.

ضمنا آقای افشار عضو هیئت مدیره شهرک صنعتی سیمین دشت، مالک و مدیر عامل شرکت پارت قطعه اظهار داشتند واحد های مذکور در کوچه های آزیتا و ارکیده، بیش از ۱۲ سال با شرکت پارت قطعه تعامل و همکاری داشته و موجودیت واحد های مذکور با تایید ایشان صورت پذیرفت.

شایان ذکر از پیرو بازدید امروز مسئولین استانی از این شهرک صنعتی مصوبات الحاق قسمت شرقی به شهرک صنعتی در روز های آتی به ادارات و سازمان های استان البرز ابلاغ خواهد شد تا هرچه سریع تر مشکلات این بخش از شهرک مرتفع گردد.

 

پایان خبر/

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن