اخبار استان و ایراناخبار شهرکاخبار صنعت
موضوعات داغ

شرکتی مهندسی و تولیدی که به جمع مقابله کنندگان با کرونا پیوست

به گزارش روابط عمومی شهرک صنعتی سیمین دشت، شرکت مهندسی زیستی آروکو مدتی هست که اقدام به ساخت گِیت های ضد عفونی کرده است.

 

به گزارش روابط عمومی شهرک صنعتی سیمین دشت، شرکت مهندسی زیستی آروکو مدتی هست که اقدام به ساخت گِیت های ضد عفونی کرده است.

مدیر بازاریابی و فروش این شرکت ، آقای مهندس اطروش در مصاحبه با روابط عمومی شهرک صنعتی سیمین دشت گفت: شرکت مهندسی زیستی آروکو در اواخر سال ۱۳۹۲ با توجه به نیازی که در زمینه تجهیزات صنایع داروسازی، غذایی و آرایشی و بهداشتی احساس می شد و با همت تعدادی از متخصصین جوان کشور، تأسیس گردید.
این شرکت فعالیت خود را بر مبنای مشاوره ، طراحی و ساخت انواع مخازن و تجهیزات استیل مورد نیاز این صنایع از قبیل فرمانتور ، سیستم های SIP/CIP ، مخازن مختلف ساخت و نگهداری ، مخازن نگهداری آب ، Kill tank ، PSG ، TFF، Piping و سیستم های فیلتراسیون مربوطه از جنس استیل ۳۱۶ L ، پیاده سازی و نصب سیستم اتوماسیون آغاز نموده و در این راه همواره شاخص های بالای کیفی مربوطه همچون بهره گیری از اصول استاندارد ASME BPE ، ASME VIII ، GAMP5 ، GMP را سرلوحه خویش قرار داده و پیوسته در جهت ارتقاء آنها کوشیده است.

یکی دیگر از افتخارات این شرکت دانش بنیان ، راه اندازی خط کامل پروسه الکتروپولیش در سال ۱۳۹۳ می باشد .

در ضمن این شرکت یه شرکت دانش بینان بوده که توانسته است گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ و ۴۵۰۰۱ و CE را اخذ نماید.

شرکت آروکو از سال ۱۳۹۵ طراحی ، نصب و اجرای پایپینگ خطوط استیل را نیز با استفاده از دستگاههای جوش اوربیتال و بروسکوپی انجام میدهد.
همچنین ما براساس قوانین واستانداردهای ملی و جهانی و در جهت رضایت کامل مشتریان خود ، تمامی مراحل FAT و SAT محصولات را به انضمام پرونده های جامع و کامل معتبر سازی DQ – IQ-OQ در اختیارشان قرار می دهد .

 

+ اما با خبر شدیم در دوران کرونا دست به اقدامی چشمگیر زدید میشه لطفا بیشتر برامون توضیح بدید؟
_ بله ما در این دوره به دلیل شیوع ویروس کرونا اقدام به طراحی و تولید گِیت های ضد عفونی کردیم که در حال حاضر این محصول برای متقاضیان آماده سازی و به فروش می رسد.

مخاطبین عزیز میتوانند جهت اطلاعات بیشتر از این محصول به وبسایت شرکت به نشانی : www.arokobioeng.com مراجعه نمایند.

+ به عنوان سوال آخر آیا در مجموعه شهرک صنعتی سیمین دشت با شرکتی هم تعامل و همکاری داشته اید؟
_ بله با شرکت های زیادی در شهرک صنعتی سیمین دشت همکاری داریم. شرکت هایی مثل: سیناژن، نانوالوند، مون روژین و…

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن